EDSM ENERJİ - Enerji Danışmanlık Servis Mühendislik Ltd. Şti.
 
   Çalışma Alanlarımız    |    Eğitim    |    Teknik Bilgi    |    Firma Profili
 
 
Çalışma Alanlarımız
 
    
    
    
İnsan KaynaklarıSektöründe 2007 başından beri hizmet vermekte olan firmamız, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir.
Esas olarak ölçüm, etüt-proje, pazarlama, müşteri hizmetleri ve finans departmanlarından oluşan şirketimiz, en önemli kaynağının, sürekli müşteriler ile ilişki içinde olan çalışanlar olduğunun her zaman bilincindedir. Amacımız teknik deneyimimizi, altyapımızı ve hizmetlerimizi çalışanlarımıza ve müşterilerimize en fazla avantaj sağlayacak şekilde hizmetlerine sunmaktır.
EDSM Enerji, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve sorumluluk bilinci yüksek, yeniliklere ve öğrenmeye açık, sonuç odaklı bireylerle çalışıp, kurumun ortak değerlerini geliştirmeyi ve karşılıklı uyum içinde bu süreci sürdürerek hem birey hem de kurum için verimliliği arttırmayı hedeflemektedir.

EDSM Enerji Ailesinin bir bireyi olmak için özgeçmişinizi;  edsm@edsmenerji.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar;
 Bina ve-veya Sanayi Etüt- Proje Sertifikalı,10-5-2 yıllık, işletme tecrübeli, Makine, Elektrik –Elektronik Mühendisleri.
 Teknik lise veya üniversitelerin; 2 -4 yıllık Makine, Elektrik-Elektronik Bölümlerinden mezun,10-5-2 yıl işletme tecrübeli Teknikerler, Teknisyenler.

Aranacak olan diğer özellikler;
- Sahada ölçüm ve etüt yapabilen,
- İngilizce bilen,
- Erkek ise askerliğini tamamlamış,
- Seyahat ve sağlık engeli bulunmayan,
- B sınıfı ehliyeti bulunan,
- Sigara kullanmayan,
-Yüksek lisanslılar tercih edilecektir.

 
 
Basın Odası  |  Site Haritasi  |  İletişim  |  Gizilik Politikası