EDSM ENERJİ - Enerji Danışmanlık Servis Mühendislik Ltd. Şti.
 
   Çalışma Alanlarımız    |    Eğitim    |    Teknik Bilgi    |    Firma Profili
 
 
Gizlilik Politikası
Çalışma Alanlarımız
 
    
    
    
Gizlilik Politikası

Gizlilik Prensibi Edsm Enerji Ltd.Şti. olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz  ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Sizlerin verdiği bilgilerin özelliği ve gizliliği bizim için de önem taşımaktadır. Websitemizi ziyaretiniz boyunca verdiğiniz bilgiler gizlilik içinde ve yasal yönetmeliklere uygun olarak saklanır. Sadece kendi isteğinizle vermiş olduğunuz kişisel bilgiler tarafımızdan toplanır. Kişisel bilgiler sadece sizin tarafınızdan açıkça ifade edildiği sürece kullanılır. Her zaman için kişisel bilgilerinizin kullanılması ve depolanmasına dair talebinizi geri çekme hakkına sahipsiniz. Açıkladığınız tüm bilgiler sadece firmamızca depolanır ve tutulur. Hiçbir koşulda, kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslar ile onayınız olmadan paylaşılamaz. Ayrıca, kayıtlı bilgiye üçüncü şahısların istenmeyen girişlerini önlemek için engelleyici tedbirler alınmıştır. Herhangi bir bilgi değişikliği istediğinizde veya her türlü sorunuz ve öneriniz için lütfen iletişim formunu doldurunuz.
 
 
 
Sorumluluk Sınırlama
Web sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak yayınlanan bilgiler yasal herhangi bir yükümlülük taşımamakla beraber Edsm Enerji Ltd.Şti. bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu sebeple kesinlik ve bütünlük ile ilgili sorumluluklar hariç tutulmuştur.

 
 
Basın Odası  |  Site Haritasi  |  İletişim  |  Gizilik Politikası